Anna
Anna to utrzymana w klimatach grozy przygodówka, za której opracowanie odpowiada studio Dreampainters. Akcja produkcji rozgrywa się na terenie Włoch, w pewnym starym tartaku oraz jego okolicach. Gracz wciela się tutaj w mężczyznę, któremu przyjdzie zgłębiać mroczne sekrety owego budynku. Swego czasu pisaliśmy o tym, że tytuł ten doczeka się wersji rozszerzonej, różniącej się podstawowej m.in. dłuższą rozgrywką, nowymi zagadkami i lokacjami, a także ulepszoną grafiką. Jak donosi deweloper na swoim blogu, Anna: Extented Edition zostanie wydana jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 12 kwietnia.

Polskich odbiorców szczególnie ucieszy natomiast fakt, iż produkcja będzie posiadać oficjalną polską wersję językową. Rodzime tłumaczenie, którym zajął się zespół Iron Squad, znajdzie się zarówno w standardowej, jak i rozszerzonej edycji gry. Polonizacją nacieszy się każdy, kto nabędzie przygodówkę za pośrednictwem Steama bądź innego sklepu zajmującego się dystrybucją cyfrową. Jeśli chodzi o platformę firmy Valve, Anna aktualnie kosztuje tam 6,99 euro. Cena pójdzie jednak w górę po premierze Extendted Edition. Warto więc dokonać zakupu przed 12 kwietnia, gdyż posiadacze podstawowego wydania otrzymają rozszerzone bez dodatkowych opłat. Więcej szczegółów możecie przeczytać na stronie grupy polonizacyjnej Iron Squad.


   

Komentarze


1600 #1 Logan
dnia 04.04.2013 11:00
Gra była swego czasu w jednej z paczek Humble Indie Bundle. Ciekawe czy tam także zostanie zaktualizowana do wersji rozszerzonej.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?