AZ
Na naszej stronie zamieściliśmy niedawno instrukcję obsługi do MS Virtual PC - programu służącego do emulacji starszych i nowszych systemów operacyjnych firmy Microsoft. Pewnie zapytacie do czego Wam to jest potrzebne? Otóż jeżeli posiadacie w swojej kolekcji jakieś leciwe już gry i macie problemy z uruchomieniem ich na nowym sprzęcie, to być może odpowiednim rozwiązaniem jest właśnie emulator wirtualnych komputerów. Więcej na ten temat opisaliśmy w artykule, który znajdziecie klikając na poniższy link,

    • MS Virtual PC - instrukcja obsługi   

Komentarze


931 #1 jackowsky
dnia 21.04.2013 22:18
Jak mam wpisać polską literę w Larrym 7? Prawy alt i odpowiednia litera nie działa. Próbowałem kopiować, też nie działa.
[edit]
Zmieniłem klawiaturę na polską (nie polską programisty) i mogę wpisywać polskie litery.
[edit2]
Stłukłem szybę, wyskoczyłem z okna i gra się zatrzymała na tytułowej planszy (tej z widokiem statku). Nie mogę przejść dalej.
292 #2 Przemo
dnia 21.04.2013 23:23
Może to zwyczajny błąd w grze. Próbowałeś wczytać save, albo przejść jeszcze raz? To chyba sam początek, więc nie powinno zabrać zbyt wiele czasu. Smile2

Jak przejdziesz całość to daj znać na forum, jakie wrażenia. Mi strasznie podobała się ta gra.
931 #3 jackowsky
dnia 22.04.2013 08:22
To rzeczywiście sam początek. Próbowałem kilka razy i zawsze to samo. Zatrzymuje się na tytułowej planszy i nie mogę wtedy nawet menu wywołać. Gram oczywiście pod MS Virtual PC.

[edit]Uruchomiłem grę po raz kolejny i tym razem poszło dalej...[/edit]

Grę znam, chciałem ją sobie przypomnieć. Sama gra jest fajna, lekka i przyjemna, ale nie rewelacyjna. Po prostu Larry. Ma jeden niewątpliwy atut, to jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) dubbing.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?