Leisure Siut Larry (seria)
Podczas tegorocznej edycji imprezy Game Developers Conference, redaktorzy serwisu Joystiq mieli okazję porozmawiać z założycielem firmy Replay Games, pracującej obecnie nad remakem Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards. Przygodówka znajduje się w ostatniej fazie produkcji i ma mieć swoją premierę w okresie pomiędzy 15 a 30 maja w wersjach na PC, Mac, Linux, konsoli Ouya, a także urządzenia przenośne Apple’a oraz tych z systemami Android/BlackBerry. Warto przypomnieć, że Larry HD nie będzie zwykłym remakem, gdyż fani znajdą w nim również zupełnie nowe wątki i zagadki do rozwiązania.

Paul Trowe wypowiedział się także na pytanie o przyszłe projekty jego firmy. Jak się okazuje, nie zamierzają oni porzucić postaci sympatycznego podrywacza i zrobić grę hazardową typu free-to-play, w której użytkownicy dokonywaliby niewielkich wpłat. Projekt ten powstaje na razie w umysłach twórców i nie ma sporządzonego żadnego konkretnego konceptu. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że doczekamy się także odświeżonej drugiej części Larry’ego, a być może także całkowicie nowych przygód w ósmej odsłonie serii.


   

Komentarze


2850 #1 Rolus
dnia 01.04.2013 17:07
Półgodzinny zapis z rozgrywki odświeżonego Larry'ego. Szkoda, że Stuhr prawdopodobnie nie użyczy mu głosu po raz kolejny.


YouTube Video
292 #2 Przemo
dnia 01.04.2013 22:53
Również strasznie żałuję! Skoro mowa o gameplayach, to mam coś świeższego.


YouTube Video


Osobiście wolałbym, aby zabrali się za tworzenie nowych przygód Larry'ego, a nie odgrzewali kotlety w postaci remake'ów. Tym bardziej, że prezentuje się to dosyć średnio. Wink2
2850 #3 Rolus
dnia 01.04.2013 23:15
A myślisz, że starej daty podrywacz Larry to postać, która z sukcesem, bez smrodku naftaliny, odnalazłaby się we współczesnych realiach? Ten remake to chyba też próba wybadania terenu pod ewentualną kontynuację. Jeśli będzie popyt, to będzie i podaż.
165 #4 Kami
dnia 02.04.2013 08:11
A mi tam się podoba, że odświeżają. Pfft2 TLJ też mogliby odświeżyć, ale jedyne co może będzie, to wersja na iOS.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?