Broken Age
Od momentu zakończenia pamiętnej kampanii na Kickstarterze, dzięki której studio Tima Schafera zdołało uzbierać ponad 3,3 mln dolarów, wszystkie informacje na temat projektu, znanego pod roboczą nazwą Double Fine Adventure były skutecznie skrywane. W ostatnim czasie poznaliśmy oficjalną nazwę tej przygodówki, której tytuł brzmi Broken Age, otrzymaliśmy możliwość składania zamówień na pre-ordery, a od kilku godzin możemy oglądać także pierwszy zwiastun produkcji.



Amerykańska firma w swoich projektach stara się zawsze przedstawić oryginalną, dosyć nietuzinkową fabułę. Nie inaczej jest tym razem. Broken Age opowiada historię młodego chłopca oraz dziewczyny, których życie toczy się w równoległym czasie, ale za to w dwóch zupełnie innych światach. Dziewczyna została wybrana przez mieszkańców wioski na ofiarę dla pewnego przerażającego potwora, natomiast chłopiec żyje samotnie na statku kosmicznym pod ścisłym nadzorem zbyt matczynego komputera. Oczywiście oboje chcą odmienić swój los i przeżyć fantastyczną przygodę.

Więcej informacji o Broken Age można znaleźć na jej oficjalnej stronie. Osoby zainteresowane przedsprzedażą, mają do wyboru dwie opcje. Za 15 dolarów prócz gry będą mogli wziąć udział w beta testach, zaś za 30 dolarów otrzymają dostęp do materiałów publikowanych dotychczas osobom, które wsparły wspomnianą wyżej kampanię. Gra w pierwszej kolejności trafi na systemy Windows, Linux oraz Mac, a niedalekiej przyszłości również na inne platformy.


   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 29.03.2013 01:35
A jakby ktoś chciał wiedzieć ile tych update'ów było to zapraszam pod ten link Smile2

A tutaj można zobaczyć jeden z concept artów, którego wydruk można także kupić.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?