Lucius
Konkurs - 5 x Lucius
Kami dnia 26.03.2013 21:02
Jak zapowiadaliśmy, tak też czynimy – ogłaszamy nowy konkurs, który (tak, zgadliście) będzie wymagał rozwiązania pewnej zagadki. O szczegółach przeczytacie w rozwinięciu newsa. Do wygrania jest gra, w której tak - jak i w naszej zagadce - musicie zabawić się trochę w detektywa i dotrzeć do odpowiednich osób... Chociaż na tym podobieństwa się kończą, bo my nie zlecamy Wam żadnego morderstwa. Jak można się domyślić z obrazka poniżej, nagrodą jest Lucius! Do rozdania mamy pięć pudełkowych wydań od polskiego wydawcy, firmy Techland, który jest naszym konkursowym partnerem.

Doszło do napadu na bank! Policja złapała 6 podejrzanych. Oto ich portrety:Posiadamy zeznania 7 naocznych świadków. Policja wie, że wszyscy mówią tylko część prawdy, czyli składają jedno zeznanie prawdziwe i jedno fałszywe (bo oczywiście boją się o swoją skórę i nie chcą być tymi, którzy zakapowali na głównego sprawcę). Wiadomo też, że jednym ze świadków jest wspólnik bandyty, który całkowicie kłamie - niestety nie ma wystarczających dowodów (khem, nie wiadomo jak wygląda) i nie można postawić mu zarzutów. Oto zebrane zeznania:

Świadek 1: Miał długie rude włosy.
Świadek 2: Miał krótkie blond włosy.
Świadek 3: Miał długie włosy i nie miał okularów.
Świadek 4: Miał czarne włosy i brodę.
Świadek 5: Miał blond włosy i był bez brody.
Świadek 6: Nie miał ani brody ani okularów.
Świadek 7: Miał rude włosy i okulary.

Waszym zadaniem, jako głównego śledczego, jest domyślenie się na podstawie zeznań kto jest głównym sprawcą napadu (rozpoznanie jego wizerunku spośród portretów) oraz który ze świadków jest jego wspólnikiem.


Rozwiązanie należy wysłać na PW (prywatną wiadomość) do jezia5, w temacie wpisując "Lucius konkurs -" oraz swój nick z Adventure Zone pod jakim jesteście zarejestrowani, a w treści (prócz rozwiązania) adres do ewentualnej wysyłki. Konkurs trwa do godziny 20:00, 2 kwietnia.

Powodzenia!


PRZYKŁADOWE OBRAZKIPrzejdź do pełnej galerii >>Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.


   

Komentarze


1423 #21 kassiopestka
dnia 02.04.2013 23:54
A gdzie wyniczki?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [2 głosy]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]