Mage's Initiation: Reign of the Elements
Demo Mage's Initiation
Mel dnia 15.03.2013 22:38
Firma Himalaya Studios udostępniła dzisiaj na Kicstarterze demo Mage's Initiation. Do zakończenia kampanii zostało 7 dni, a projekt osiągnął już wymagane minimum oraz kwoty dwóch dodatkowych celów i w tym momencie ma na koncie prawie 90.000 dolarów. Pozostało jeszcze sześć granic pieniężnych, których przekroczenie umożliwi wprowadzenie ciekawych dodatków do gry.

Demo ma wielkość 33 MB i przedstawia początek przygody 16-letniego D'arca, który pragnie zostać magiem. Musi zdobyć specjalny ekwipunek, dzięki któremu zyska pierwsze moce żywiołów oraz przejdzie trening bojowy, co pozwoli nam zapoznać się z elementami role-playing. Twórcy uprzedzają, że demo odzwierciedla wczesną fazę produkcji i w związku tym możemy trafić na pewne błędy.


   

Komentarze


2787 #1 SirXan
dnia 16.03.2013 19:03
Mage's Initiation jest bardzo interesująca gra i będzie kolejny hit! Muszę to kupić! Quest for Infamy również! Dla fana przygodówka i RPG i Quest for Glory, oczywiście. A grafika Mage's Initiation jest piękna jak na silnik AGS i jestem bardzo mile zaskoczony. :)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?