Dreamfall Chapters
Ostatnimi czasy fani sagi The Longest Journey mają sporo powodów do radości. Polscy gracze właśnie otrzymali kolejny i to jaki! Twórcy ze studia Red Thread Games poinformowali na swojej stronie, że nawiązali współpracę z firmą cdp.pl. Efektem tego będzie polska wersja tej gry, której premiera odbędzie się równo z premierą wersji angielskiej, czyli w listopadzie 2014 roku. Lokalizacji ulegną nie tylko napisy, ale i glosy bohaterów. Kto liczy na powrót Agnieszki Grochowskiej, Edyty Olszówki i Jarosława Boberka? Poniżej umieszczamy pierwszy zwiastun gry opublikowany w ramach kickstarterowej kampanii.   

Komentarze


1020 #1 Jeziu5
dnia 05.03.2013 20:14
Edyta Olszówka to podstawa. Nie wyobrażam sobie po prostu kogo innego w roli April. Ale oczywiście nasz polski niepowtarzalny kruk i Zoe też muszą powrócić !!
29 #2 SpokoWap
dnia 05.03.2013 21:47
Znakomity news! Oby tylko przed premierą nie zrezygnowali z polskiego dubbingu - Najdłuższą Podróż wyobrażam już sobie tylko w pełni po polsku :-) Czekam!
2787 #3 SirXan
dnia 07.03.2013 10:34
To świetna wiadomość! CDP.pl (CD-Projekt) są lepsi od Cenega, jeśli chodzi o tłumaczeniu i wsparcie techniczne.

Edit:
Skoro CDP.pl zajmuje się tłumaczenie Dreamfall, jest wysoka szansa, że gra będzie w ofercie serwisu CDP.pl!

Edit2:
Pozdrawiam Was! Smile2 Wybacz, że rzadko tu piszę, ale mam praca-stażysta. Czy wiecie, że na sklepu Gram.pl pojawił się To The Moon po polsku za 19,99zł? Wersja cyfrowa, oczywiście.
165 #4 Kami
dnia 11.03.2013 09:25
Raczej jak oni robią tłumaczenie, to gra na pewno będzie w ofercie cdp.pl Wink2

Dlaczego mieliby zrezygnować z dubbingu? Smile2

Ja jestem bardziej ciekawa, czy spolszczenie będzie dostępne przy grach, które dostaną backerzy Kickstarterowi, czy trzeba będzie kupić polską wersję osobno...
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?