Dreamfall Chapters
Wczorajszy wieczór przyniósł kolejną aktualizację na kickstarterowej kampanii dotyczącej Dreamfall Chapters. Suma pieniędzy w obecnej chwili osiągnęła poziom 1,063 miliona dolarów, co pozwala twórcom na dodatnie do gry lokacji House of All Worlds. Po dobiciu do kwoty 1,1 mln otrzymamy również interaktywny komiks przedstawiający streszczenie fabuły z dwóch pierwszych części sagi. Dodatkowo wszyscy Ci, którzy wpłacą 10 dolarów na poczet zbiórki otrzymają cyfrową wersję The Longest Journey.

Red Thread Games postanowiło także umieścić Dreamfall Chapters w Steam Greenlight. Jest to pewnego rodzaju akcja mająca na celu wyszukanie wśród zgłoszonych do programu gier, które zostaną dodane do oferty Steam, jeżeli osiągną odpowiednią ilość głosów przydzielanych przez użytkowników tej platformy. Aby oddać głos na Dreamfall Chapters należy zalogować się w serwisie przy pomocy przeglądarki, odwiedzić stronę z projektem oraz kliknąć na przycisk YES. W przypadku logowania się przez klienta, należy przejść do zakładki „Społeczność”, „Greenlight” i wpisać w wyszukiwarkę nazwę gry. Następnie potwierdzić wybór przez przycisk YES.


Najbliższy piątek przyniesie nam nowy materiał filmowy oraz wzmiankę o ostatnim nieodkrytym kamieniu milowym. W przyszłym tygodniu poznamy zaś drugą postać, którą będziemy mieli okazję pokierować w grze.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?