Gabriel Knight: The Beast Within
Osobę Jane Jensen zna chyba każdy fan przygodówek. Ostatnimi czasy, producentka przypomniała o sobie za sprawą całkiem nieźle przyjętego Gray Matter, a także kickstarterowej kampanii, zbierającej pieniądze na jej nową firmę Pinkerton Road. W tej chwili oczekujemy na pierwszy plon tego przedsięwzięcia, który nosi nazwę Moebius i będzie klasycznym point and clickiem w klimatach thrillera. Dosyć intrygująco zapowiada się także tajemniczy projekt Mystery Game X, jednak przeglądając dotychczasowe dokonania Jansen, chyba zgodzilibyśmy się jednogłośnie, że najlepszym prezentem dla nas okazałby się Gabriel Knight 4.

Póki co, konkretów odnośnie kolejnych przygód Gabriela oraz Grace dalej brak. Jedynie na łamach portalu GameMusic.pl pojawił się wywiad z członkami formacji muzycznej The Scarlet Furies, do której należy Robert Holmes – mąż Jane Jensen, oraz córka Raleigh Holmes. Na pytanie, czy muzyk wierzy w powrót omawianej serii i chęci stworzenia OST do niej, stwierdził, że: „Tak, myślę, że Gabriel Knight ma przed sobą przyszłość i może jeszcze powrócić w jakiejś postaci na scenę. Kiedy to się stanie, jestem zdecydowanie przekonany, że będę odpowiadał za muzykę :)” Dosyć ciekawa odpowiedź, która daje nadzieję, że Jansen stara się o uzyskanie praw do serii GK i być może przyszłości doczekamy się kolejnej części.

W samym wywiadzie możemy przeczytać także o innych dokonaniach zespołu. Sporo miejsca zostało poświęcone ścieżkom dźwiękowym do gier oraz planach na przyszłość. Na zakończenie przypominamy utwór muzyczny stworzony przez The Scarlet Furies, który znalazł się na soundtracku gry Gray Matter.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?