Murdered: Soul Suspect
Studio Square Enix, twórcy wydanej w ubiegłym roku gry akcji pod tytułem Sleeping Dogs przygotowują się do wydania kolejnego projektu, który na pierwszy rzut oka wygląda jak gra przygodowa. Oczywiście jest to tylko przypuszczenie, gdyż producenci do tej pory nie podzielili się żadnymi konkretnymi informacjami. Jedynie tym, iż Murdered: Soul Suspect pojawi się jeszcze w tym roku na PC oraz konsole PlayStation 3/Xbox 360.

Studio udostępniło dotąd w sieci trzy obrazki, z których dwa przedstawiają symbol dzwonu, a ostatni zwłoki jakiegoś mężczyzny leżące na nieoświetlonej ulicy. Prócz grafik otrzymaliśmy także adres strony internetowej, na której można pobrać jeden „dowód”, po wpisaniu w okno hasła RONAN. Otrzymamy wtedy dostęp między innymi do Twittera, na którym znajdziemy kolejne wskazówki. W końcu natrafimy na wpis pewnego O'Connera, w którym przeczytamy, że 30-letni detektyw podczas swojej działalności miał styczność z wieloma złymi zjawiskami (śmierć, bijatyki, brak szacunku), których nie doświadczy niejeden człowiek przez dziesięć swoich żywotów.

Całość zapowiada się dosyć intrygująco. Istnieją pewne przesłanki, że projekt ten powstaje w studiu Airtight Games i określany jest przez jednego z artystów jako gra z elementami horroru opowiadająca o rozwiązywaniu spraw morderstw oraz bohaterami będącymi duchami. Więcej szczegółów zapewne poznamy niebawem.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?