Rose
Niezależne studio Cellar Door Interactive z Izraela ogłosiło, iż pracuje nad epizodyczną przygodówką pt. Rose. Jako że pierwszy odcinek produkcji jest na ukończeniu, jego premiera nastąpi już niedługo. Mianowicie trafi on do sprzedaży jeszcze w pierwszym kwartale bieżącego roku, w wersji na komputery PC oraz Mac, a także na urządzenia z Androidem. Wkrótce potem gra powinna zawitać na platformy z systemem iOS. Docelowo całość ma składać się z czterech epizodów, ukazujących się co dwa lub trzy miesiące. Wszystkie części będzie można nabyć drogą dystrybucji cyfrowej.


Rose to trójwymiarowa gra przygodowa, w której akcję śledzimy z perspektywy pierwszej osoby. Według zapowiedzi twórców, tytuł ten utrzymany jest w stylu takich produkcji jak Scratches czy cykl Dark Fall. W trakcie rozgrywki wcielimy się w dwunastoletnią dziewczynkę o imieniu Rose, która wraz z przyjaciółmi wkracza do pewnej starej posiadłości. Opuszczony od blisko trzydziestu lat dom stał się przedmiotem wielu niepokojących pogłosek w związku z tajemniczą śmiercią niejakiej Gildy Gudjonsen i zniknięciem jej małżonka Henry'ego. Nasze zadanie będzie polegać na rozwiązywaniu łamigłówek, poznawaniu historii posesji oraz prawdy na temat obsesji doktora Henry'ego Gudjonsena.

Oficjalny profil projektu w serwisie Facebook mieści się pod tym adresem, zaś w naszej galerii możecie obejrzeć kilka zrzutów ekranu.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?