Leisure Siut Larry (seria)
Producenci ze studia Replay Games, którzy od pewnego czasu tworzą wspólnie z Alem Lowem remake pierwszej części gry Leisure Suit Larry, umieścili na swojej stronie drobną aktualizację na temat bieżącego stanu prac nad projektem. W pierwszej kolejności możemy przeczytać, że wersja alfa gry została już ukończona i 16 lutego zostanie ona udostępniona do wglądu wszystkim osobom, które swego czasu postanowiły wspomóc kampanię na Kickstarterze. Tego typu działania mają również pomóc twórcom w wyszukaniu błędów, które gra niewątpliwie posiada na tym etapie.

Wspomniano także kilka słów na temat punktów, jakie gracz zdobędzie podczas rozgrywki. W wersji Reloaded będziemy mogli chwalić się własnymi postępami oraz osiągnięciami własnym znajomym. Ma to zapewne związek ze Steamem, w którym nie tak dawno temu projekt Replay Games otrzymał tzw. „Zielone Światło”. Napisano także kilka słów o zaangażowaniu kompozytora Austina Wintory’ego - autora klimatycznej i nominowanej w wielu plebiscytach ścieżki dźwiękowej do gry Journey.

Wstępnie premiera remake’u Larry’ego Laffera została zaplanowana na marzec bieżącego roku, jednak twórcy przewidują kilka dni opóźnienia. Dlatego najprawdopodobniej przygodówka ukaże się na początku kwietnia. Zaprezentowano także logo gry, widoczne powyżej.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?