Dreamfall Chapters
Kolejne ciekawe doniesienia napływają ze sztabu Red Thread Games – studia pracującego obecnie nad swoim pierwszym i dobrze nam znanym projektem Dreamfall Chapters. Ragnar Tornquist podzielił się informacją, że ich szeregi producentów zasilił właśnie Martin Bruusgaard, pełniący dotychczas funkcję głównego projektanta przy grze MMORPG The Secret World w firmie FunCom. Drugą niewątpliwie interesującą rzeczą jest zrzut ekranu z video przygotowanego specjalnie na kickstarterową kampanię, na którym widać pewną kobiecą postać. Na pierwszy rzut oka przypomina Zoe, jednak czy to ona, czy może ktoś zupełnie inny – zapewne przekonamy się po starcie kampanii.


Już jutro w siedzibie firmy w Oslo, będzie miała miejsca specjalna impreza poprzedzająca rozpoczęcie kampanii na Kickstarterze. Znajdą się na niej między innymi goście z norweskich mediów, rynku gier, bliscy przyjaciele firmy oraz kilku szczęściarzy, którym udało się wygrać zaproszenie w organizowanym jakiś czas temu konkursie. Impreza ta będzie także doskonałą okazją do ujrzenia po raz pierwszy Dreamfall Chapters w akcji. Pozostaje mieć nadzieję, ze któryś z serwisów zechce zamieścić relację z uroczystości. Póki co, dokładny termin rozpoczęcia kampanii pozostaje nadal nieznany.


   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 06.02.2013 23:00
Jak Kickstarter party, to może jutro? Wink2
292 #2 Przemo
dnia 06.02.2013 23:05
Because, let's face it, the evening WILL end in an alcohol induced haze, and you will wake up with a vague feeling of shame and hopefully no dead bodies.


Jeżeli już to w sobotę. xD
165 #3 Kami
dnia 06.02.2013 23:15
Ey, jak pojawi się na Kickstarterze, to też pójdę to oblewać ;D
292 #4 Przemo
dnia 06.02.2013 23:32
Ty Kami nie oblewaj, tylko wpłacaj pieniążki, żeby Dreamfall Chapters doszedł do skutku. Grin

Ja też dołożę małą cegiełkę, jeżeli będzie dostępna opcja wpłaty przez PayPal. Miałem to zrobić w przypadku Broken Sworda, ale odkładałem, odkładałem, aż nastąpił koniec kampanii. Grin
165 #5 Kami
dnia 07.02.2013 05:13
Jak dadzą PayPala to też wpłacę. Pfft2 A jak nie dadzą, to będę musiała trochę poczekać na zwiększenie poziomu desperacji. Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?