Cold Case Summer
Niezależne studio MDNA Games słynie z opracowywania kryminalnych przygodówek z serii Carol Reed Mystery. Produkcje z tego cyklu charakteryzują się umiejscowieniem akcji w Szwecji oraz opartą na fotografiach grafiką. Poszczególne odsłony ukazują się mniej więcej w regularnych odstępach czasu. Jako że poprzednia, ósma część (Amber's Blood) ujrzała światło dzienne w lutym ubiegłego roku, nadeszła najwyższa pora na wydanie kolejnej. I tak też się wkrótce stanie. Deweloper ogłosił, iż gracze otrzymają dziewiątą odsłonę serii o nazwie Cold Case Summer. Przewidywana data premiery to koniec lutego bieżącego roku. Gra ma być dostępna zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej.

W nadchodzącej produkcji ponownie wcielimy się w postać angielskiej pani detektyw Carol Reed, przebywającej na stałe w Szwecji. W Cold Case Summer młoda kobieta zajmie się sprawą, w którą początkowo nie zamierzała się angażować. Pewnego wieczoru tajemniczy nieznajomy prosi ją o pomoc. Nie chcąc ujawnić swojej tożsamości, mężczyzna spotyka się z odmową ze strony głównej bohaterki. Nazajutrz Carol dowiaduje się, że ów jegomość nie żyje. Informacja ta skłania kobietę do przemyślenia decyzji. Pani detektyw próbuje zatem dociec, dlaczego zmarły starał się ją zatrudnić. W trakcie śledztwa odkrywa szereg powiązań pomiędzy niedoszłym zleceniodawcą a morderstwem szwedzkiego premiera Olofa Palme z 1986 r., które nigdy nie zostało wyjaśnione. Zagłębiając się w tę sprawę, panna Reed sama znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Oficjalna strona projektu mieści się pod tym adresem. Możecie tam przeczytać więcej szczegółów na temat przygodówki, a także obejrzeć ponad dwadzieścia zrzutów ekranu. Oprócz tego, w niedługim czasie powinno zostać udostępnione demo Cold Case Summer.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?