Życzenia od producentów
Święta to doskonała okazja do podlizania się producentów gier i podziękowanie graczom za zakup ich produktów w ostatnich miesiącach. Podobnie jak przed rokiem, tak i teraz otrzymaliśmy wspaniałe życzenia okraszone postaciami z przygodówek w niecodziennej, świątecznej oprawie.
Erica Reed spogląda w szklaną kulę, w której widzi bohaterów gier Phoenix Online Studios.Wesołych Świat przygodówkowiczom życzy Jane Jensen oraz jej nowe studio Pinkerton Road.Wielu wymarzonych prezentów, również tych smakowitych życzą twórcy Jack Keane'a 2 (Deck13).Tym razem Sherlock Holmes oraz Watson zajęli się zbadaniem sprawy worka bez dna Świętego Mikołaja.Świąteczna atmosfera zapanowała nawet w domu demonicznego Luciusa. Znajdź 10 różnic! :)Larry Laffer wyrusza właśnie na podryw pomocnic Świętgo Mikołaja. :)Widać polskiej firmie Artifex Mundi zeszłoroczne prezenty nie przypadły do gustu. :)Captain Santa Claus gotowy do spełnienia swojego corocznego zadania.Kilka słów od Charlesa Cecila z Revolution Software. Kliknij na obrazek, aby przejść do strony z filmem.Na koniec kilka grafik od Daedalic Entertainment. Na pierwszej Rufus i Goal, wspomagani przez królika Harvey'a próbują dostarczyć kilka prezentów.Bohaterowie produkcji Daedalicu jako obywatele różnych państw.


Męska część bohaterów przygodówek niemieckiego studia....a także płeć piękna. :)Rufus w trakcie pisania listu do Mikołaja.Trudności nie opuszczają naszych bohaterów także w Wigilię. Znajdź 10 różnic.Pakowanie ostatnich prezentów nadal trwa.Choinka w zimowej aurze oraz oprawie graficznej znanej z przygodówki The Dark Eye: Klątwa Wron.Na zakończenie świąteczny utwór opublikowany na stronie internetowej Phoenix Online Studios, zatytułowany Merry Little Christmas Sylver.


AKTUALIZACJA

Pojawiło się jeszcze trochę życzeń. ;)   

Komentarze


1020 #1 Jeziu5
dnia 24.12.2012 11:08
Artifex Mundi najlepsze Grin - ach, ta świąteczna atmosfera.
292 #2 Przemo
dnia 24.12.2012 14:35
Pojawiły się kolejne. Patrz aktualizacja. Wink2
165 #3 Kami
dnia 24.12.2012 15:18
O jaaaa xD Artifex Mundi the best!
292 #4 Przemo
dnia 25.12.2012 20:31
Mikołaj w beczce najmocniejszy. Wink2 Fajna jest także choinka od DE
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?