City of Secrets 2
Aidem Media w dalszym ciągu pracuje nad stworzeniem kontynuacji City of Secrets (Miasto Sekretów), którego premiera na urządzeniach przenośnych Apple'a okazała się dużym sukcesem dla polskiego studia. Wedle ostatnich doniesień na oficjalnym profilu w serwisie Facebook, gra ma trafić do katalogu App Store jeszcze w tym miesiącu. Być może termin ten ulegnie opóźnieniu, głównie mając na uwadze fakt, że pod koniec listopada udostępniony miał zostać zwiastun tej gry.

Chciałem jednak zwrócić uwagę na grafiki promujące City of Secrets 2. Widać producenci sięgają po różne ikony współczesnej popkultury, a także odnoszą się do rozmaitych produkcji filmowych. Świadczą o tym niektóre grafiki przedstawiające postaci w grze. Na przykład Król Kretów oraz jego cytat "Kretes nadchodzi..." jest czystą parafrazą wypowiedzi "Winter is comming..." Eddara Starka z serialu "Gra o Tron", czy choćby Mroczny Ctuluhulu nawiązujący do istoty wykreowanej przez H.P. Lovecrafta. Odniesień będzie znacznie więcej, co można stwierdzić po obejrzeniu innych grafik.

City of Secrets 2 powstaje już od ponad 1,5 roku i prawdopodobnie zostanie podzielony na kilka epizodów, z czego koleje będą udostępniane w regularnym odstępie czasowym. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale zapewne nastąpi to niebawem. W planach jest zarówno wersja angielska, jak i polska.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?