Moebius
Na Kickstarterze w projekcie poświęconym studiu Pinkerton Road, założonym przez sławną Jane Jensen pojawiła się listopadowa aktualizacja zdradzająca kilka szczegółów na temat projektu Moebius. Okazuje się, że procesem produkcyjnym tej gry przygodowej utrzymanej w klimatach thrillera zajmie się firma Phoenix Online Studios, z którą twórczyni serii Gabriel Knight miała okazję współpracować już wcześniej.

Phoenix Online Studios zaistniało w środowisku graczy za sprawą stworzenia nieoficjalnej kontynuacji serii King’s Quest o nazwie The Silver Lining oraz wypuszczonego niedawno pierwszego epizodu Cognition: An Erica Reed Thriller. W styczniu przyszłego roku twórcy zamierzają podzielić się wersją alfa Moebius ze wszystkimi, którzy swego czasu wspomogli projekt podczas kampanii na Kickstarterze.


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 19.11.2012 23:27
Jeden z serwisów udostępnił link (przez nieuwagę chyba?) do filmu w którym Jane Jensen wypowiada się na tematy poruszone w newsie. Można obejrzeć także szkice koncepcyjne oraz fragmenty animacji z Moebius. Materiał miał być dostępny tylko dla ludzi, którzy wzięli udział w kampanii.
http://www.youtub...Z-DRjwycQ0
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?