The Last Crown: Haunting of Hallowed Isle
W tym tygodniu firma Iceberg Interactive ogłosiła, iż podejmie się dystrybucji przygodówki The Last Crown: The Haunting of Hallowed Isle, będącej bezpośrednim sequelem gry pt. The Lost Crown: A Ghost Hunting Adventure. Według wydanego oświadczenia, premiera produkcji autorstwa studia Darkling Room powinna nastąpić w 2013 r. Ponadto wydawca zawarł umowę z deweloperem, na mocy której zajmie się też rozprowadzaniem trzeciej i zarazem ostatniej części cyklu o nazwie The First Crown. Na chwilę obecną, nie ujawniono jednak, kiedy możemy spodziewać się finałowej odsłony trylogii.

W The Last Crown ponownie spotkamy się z badaczami zjawisk paranormalnych Nigelem Danversem oraz Lucy Reubans. Tym razem zmierzą się z sekretami, jakie skrywa nawiedzona wyspa Hallowed. W swoich badaniach wykorzystają typowe dla łowców duchów akcesoria, w tym m.in. narzędzie o nazwie "GhostGadget". Jest to prototypowe urządzenie, które bohaterowie otrzymali od tajemniczego dobroczyńcy. W trakcie rozgrywki spróbujemy znaleźć nowe części dla tego sprzętu, aby zwiększyć jego efektywność. Więcej szczegółów na temat produkcji znajdziecie na oficjalnej witrynie gry.


   

Komentarze


1062 #1 SilverMoon666
dnia 20.10.2012 22:56
Już się nie mogę doczekać !!!
931 #2 jackowsky
dnia 20.10.2012 23:36
Podobnie ja. Mam tylko nadzieję, że dopracują ją lepiej od strony czysto użytkowej. Ślamazarne ruchy bohatera, wielokrotne powtarzanie pewnych czynności ("raz kozie śmierć" słyszane kilkadziesiąt razy) niezmiernie mnie irytowały. Co nie zmienia postaci , że jedynka była genialna.
1431 #3 Toddziak
dnia 21.10.2012 00:16
No wreszcie! Czekam z niecierpliwością!
29 #4 SpokoWap
dnia 21.10.2012 12:54
O, tak się składa, że od kilku dni gram w część pierwszą. Strasznie klimatyczna i wciąga, podoba mi się - na animacje postaci i voice-acting przymykam oko, nie to w przygodówkach jest najważniejsze :) Sequel mile widziany :)
1150 #5 mari185
dnia 21.10.2012 18:50
Nareszcie jakaś informacja o kolejnej części, wyczekuję podobnie jak przedmówcy. Mile widziane poprawienie błędów wymienionych przez Jackowsky'ego i od siebie dodam, że irytował mnie z czasem brak emocji w głosie bohatera, chciałbym aby bardziej przeżywał to co się dzieje.
1195 #6 czakalaka
dnia 22.10.2012 12:42
Super! Już się nie mogę doczekać. Jedynka była jedną z najbardziej klimatycznym gier jaką grałem.
A ja z kolei w ogóle nie zwróciłem uwagi na ślamazarne ruchy bohatera. Gra mnie tak wciągnęła że nie zwracałem na to uwagi.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?