Testament Sherlocka Holmesa
Pojawił się pierwszy patch do najnowszych przygód Sherlocka Holmesa, aktualizujący grę do wersji 1.00.2. Łatka ma na celu korektę drobnych problemów związanych z samouczkiem oraz wyświetlaniem obrazu. Plik o rozmiarze około 38 MB pobierzecie z tego miejsca.


   

Komentarze


1707 #1 patras
dnia 24.10.2012 14:44
Witam,
mam problem z tym patchem. Nie mogę go w ogóle zainstalować. Odpalam plik i po zaakceptowaniu licencji wywala błąd o błędnie podanej ścieżce do gry i nic nie można zrobić. Problem w tym, że nigdzie tej ścieżki wpisać nie można. Gra oryginalna w polskiej wersji. Czy ktoś miał taki problem i wie jak temu zaradzić? Jeśli chodzi o grę o grę to jest rewelacyjna, ale niestety czasami strasznie przycina oraz długo ładuje obraz pomiędzy lokacjami i myślę, że ten patch może to naprawić, ponieważ czytałem, że usuwa problemy z połączeniem HDMI, a ja takowe mam. Z góry dziękuję za sugestię.
165 #2 Kami
dnia 25.10.2012 10:33
Tego typu pytania należy zadawać na forum, w dziale "Help! Jak to przejść, jak uruchomić?" Smile2

O którym patchu mówisz? Jest ich kilka. Czy odpalasz go jako admin?

Co do problemów z grą, to nie wiem czy patch, to akurat to, czego potrzebujesz. Masz aktualne sterowniki? Spełniasz wymagania sprzętowe?
660 #3 Madzius888
dnia 25.10.2012 11:35
Ściągnęłam tego patcha i faktycznie, nie można wybrać ścieżki, ale sam instalator znalazł, gdzie zainstalowałam grę, mimo że była na innym dysku w ogóle i podmienił pliki. Może ściągnij go jeszcze raz i umieść w odpowiednim folderze, żeby się nie naszukał Smile2
1707 #4 patras
dnia 25.10.2012 12:20
Dzięki za zainteresowanie :) Mówię o patchu, którego link podano na AZ. Komputer może nie jest najnowszy, ale daje radę :) Te przycinki pojawiają się nagle tylko czasami w konkretnych lokacjach (wcale nie tak mocno rozbudowanych graficznie). Do tego też był problem w samoouczku, ale jakoś po którejś próbie poszło. W sumie to już sporo gry za mną i pewnie przejdę bez tego patcha, ale zapytać warto, bo mógłby może pomóc. Wrzucałem i do katalogu i kombinowałem, ale coś nie idzie. Jeszcze pokombinuje i może się uda. Pozdrawiam wielbicieli przygodówek Peace
165 #5 Kami
dnia 25.10.2012 12:39
Zawsze możesz też spróbować przeinstalować grę, jeśli będziesz już w większej desperacji. Wink2 Polecam jednak przede wszystkich aktualizację sterowników karty graficznej. To często robi dużą różnicę. Jeśli nie wiesz czy sterowniki są aktualne, uruchom DxDiag i zobacz na zakładkę Ekran. Jest tam podana data przy specyfikacjach sterownika.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?