Back to the Future (Telltale Games)
Nowinka nieco spóźniona, ale na pewno niewarta pominięcia. Telltale Games po dużym sukcesie w wynikach sprzedaży The Walking Dead (ponad 1 milion egzemplarzy po premierze pierwszego epizodu) najprawdopodobniej stworzy drugi sezon tej gry. Poinformował o tym wiceszef ds. marketingu Steve Allison w wywiadzie dla serwisu Polygon, który oznajmił, iż prace nad nim rozpoczną się po opublikowaniu wszystkich pięciu epizodów pierwszej części. Te na terenie Stanów Zjednoczonych zostaną wydane w formie fizycznej jeszcze przed końcem roku. Przypomnijmy, że premiera czwartego odcinka zatytułowanego Around Every Corner nastąpi w październiku.

Nieoficjalnie mówi się, że Telltale zamierza też stworzyć kontynuację Back to the Future. Wszystko za sprawą Christophera Lloyda, wcielającego się w słynnego Doca Browna, który podczas sesji FanExpo w Toronto nieoczekiwanie zdradził, że będzie kontynuował swoją rolę w niezapowiedzianej jeszcze grze opartej na kultowym filmie Roberta Zemeckisa. Telltale nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym doniesieniom. Jednak biorąc pod uwagę spory sukces produkcji oraz dobre przyjęcie przez krytykę, prędzej czy później doczekamy się kolejnych przygód podróżników w czasie. Recenzję całej gry znajdziecie na naszej stronie.


   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 01.10.2012 21:08
Kolejna odsłona Back to the Future? Byłoby mega! Sweet Jedynka była dla mnie totalnym zaskoczeniem (na plus), więc na dwójkę będę wyczekiwać z niecierpliwością! Świetna wiadomość. Smile2
292 #2 Przemo
dnia 01.10.2012 21:23
Aaaaa jaaaa tam wolę zombie. :F
165 #3 Kami
dnia 01.10.2012 21:38
To akurat wiem, ale ja się zombie boję Pfft2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?