Lucius
26 października - na ten dzień zaplanowana jest premiera komputerowego horroru Lucius tworzonego przez helsińskie studio Shiver Games i bazującego na popularnym filmie The Omen reżyserii Richarda Donnera. Wcielając się w 6 letniego chłopca z piekła rodem naszym zadaniem będzie wykończenia wszystkich mieszkańców pewnej posiadłości w taki sposób, aby domownicy nie domyślili się, że to kierowana przez nas postać jest przyczyną nieszczęść.

Wydawca gry, firma Lace Mamba Global opublikowała nowe materiały filmowe - zwiastun prezentowany na wcześniejszych imprezach, ale z nowym lektorem oraz premierowe intro do gry.Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP, VISTA, 7
Procesor: Pentium 4 1,5GHz lub odpowiednik Athlon XP
Pamięć RAM: 1.5 GB
Karta graficzna: NVIDIA 8600 lub odpowiednik ATI
DirectX®: 9.0c
HDD: 3 GB HD space
karta dźwiękowa: kompatybilna z DX9.0c

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP, VISTA, 7
Procesor: Pentium Core 2 2,6GHz lub odpowiednik AMD
Pamięć RAM: 2 GB
Karta graficzna: NVIDIA 260 GT Series lub odpowiednik ATI z 512 MB
DirectX®: 9.0c
HDD: 3 GB HD space
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DX9.0cW naszej galerii udostępniliśmy także zbiór 18 nowych zrzutów ekranu. Jeżeli wierzyć doniesieniom z sieci, to gra Lucius będzie zawierała także napisy w języku polskim. Premiera w dystrybucji cyfrowej już 26 października. W tej chwili można składać zamówienia na pre-ordery (z 15% obniżką) na platformie Steam.


   

Komentarze


1727 #1 Kiirama
dnia 30.09.2012 20:13
Premiera w dystrybucji cyfrowej? Mam nadzieję, że na sklepowe półki Lucius też zawita. Tak czy owak, do "ostatecznej" daty premiery jestem nastawiony dość sceptycznie, a to dlatego, że rozczarowała mnie ta obsuwa z wakacji. Mój zapał trochę ostygł i chyba zrezygnuję z preordera. Zresztą - jeśli to tylko możliwe, nie chcę wspierać swoimi pieniędzmi statystyk sprzedaży cyfrowej. A fe. Chcę pudełka. Najlepiej wielkie i kolorowe, z masą książeczek i innych wątpliwej przydatności elementów składowych. :lol3: Czekam na jakiegoś collector'sa, tak oryginalna produkcja może okazać się warta bogatszej edycji.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?