Reperfection
Na tegoroczną jesień przewidziano premierę pierwszego epizodu niezależnej przygodówki pt. Reperfection. Projektem zajmuje się niemieckie studio Tinnitus Games, założone przez byłych członków firmy Cranberry Productions. W skład owej ekipy wchodzą Oliver Specht, Michael Holzapfel i Anne von Vaszary, którzy współpracowali wcześniej przy obu sequelach sagi Black Mirror oraz The Lost Chronicles of Zerzura. Reperfection: Volume I będzie dostępne drogą dystrybucji cyfrowej, w tym być może na Steamie. Grę zgłoszono bowiem na Steam Greenlight, gdzie musi zdobyć wystarczającą ilość przychylnych głosów od społeczności serwisu.

Fabuła Reperfection opowiada o losach niejakiego Bena Freemana, który wiedzie spokojne życie na przedmieściach wraz z żoną Sarą oraz synem Danny'm. Niestety, rodzinne szczęście zostaje dramatycznie przerwane, kiedy małżonka głównego bohatera ginie w wyniku wypadku samochodowego. Wkrótce potem Ben odkrywa w sobie moc podróży w czasie. Mężczyzna cofa się do momentu zanim Sara siada za kierownicą, lecz za uratowanie ukochanej przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę. Twórcy gry postanowili przedstawić historię pana Freemana w formie interaktywnego komiksu. Ręcznie rysowana grafika utrzymana jest w kolorach czarnym i białym, lecz niektóre ważne obiekty mogą zostać uwypuklone za pomocą innej barwy. Jeśli chodzi o rozgrywkę, zetkniemy się z typowymi dla przygodówek point and click zadaniami. Rozwiązując różne zagadki, odblokujemy kolejne strony opowieści i wpłyniemy na wydarzenia z przeszłości oraz przyszłości.

Poniżej znajdziecie dwa materiały video. Jeden z nich to trailer pierwszego epizodu. Drugi filmik koncentruje się natomiast na prezentacji fragmentów gameplay'a.

   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?