The Book of Unwritten Tales
Zgodnie z informacjami podanymi na oficjalnej stronie firmy IQ Publishing, na 3 października 2012 roku zaplanowana została premiera przygodówki w klimatach fantasy The Book of Unwritten Tales. Mniej cierpliwi gracze pragnący przetestować produkcję nieco wcześniej powinni być zadowoleni z wiadomości, że już w ten piątek IQP opublikuję wersję demonstracyjną tej gry w polskiej (kinowej) wersji językowej.

„Polskie demo gry przeniesie nas do Rozdziału 2, w którym towarzyszymy jednemu z 4 głównych bohaterów, gnomowi Wilburowi Weathervane’owi w jego przygodach w mieście ludzi – Kamieniu Morskim. Stary gremlin przekazał mu pierścień i polecił zanieść Arcymagowi Alistairowi. Arcymag mieszka w górnej części miasta, a dostęp do niej nie jest łatwy. Wilbur będzie potrzebował całego swojego sprytu – i naszej pomocy, aby osiągnąć cel.”

Według komunikatu prasowego, prace lokalizacyjne nad The Book of Unwritten Tales dobiegają już końca i cały tekst ulega właśnie ostatecznemu szlifowi. Już niebawem dystrybutor udostępni screeny z polskiej wersji gry oraz umówi nieco szczegółowiej kwestię bonusów dołączonych do pudełka. Czyżby czekała nas edycja kolekcjonerska? Przygodówka trafi do sklepów już 3 października w cenie 59,90 zł. Zachęcamy do przeczytania naszej recenzji gry, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?