The Walking Dead
Według wcześniejszych zapowiedzi, trzeci epizod przygodówki The Walking Dead miał być dostępny w połowie sierpnia. Tak się jednak nie stało. Kiedy należy więc spodziewać się odcinka o nazwie Long Road Ahead? Póki co nie podano dokładnej daty premiery, lecz jak donosi serwis IGN, prawdopodobnie zostanie ona ujawniona w ciągu najbliższych dni. Jeżeli zaś chodzi o mobilną wersję The Walking Dead, już w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi Starved for Help, czyli drugi epizod tej przygodówki. Posiadacze urządzeń z systemem iOS nabędą go oddzielnie za 4,99 dolarów bądź jako część zestawu, który obejmuje odcinki 2-5 i kosztuje 14,99 dolarów.


   

Komentarze


1020 #1 Jeziu5
dnia 26.08.2012 22:21
Jestem ciekaw czy ktoś z was pokusił się na zakup wszystkich 5 epizodów za jednym zamachem ? Czytając forum The Walking Dead, można odnieść wrażenie, że niektórzy, którzy tak zrobili, czują się oszukani.
1004 #2 twig
dnia 26.08.2012 23:02
Z jakiego powodu czują się oszukani? Bo kupili kota w worku? Nikt im nie kazał płacić z góry za coś, co nawet nie zostało jeszcze wyprodukowane. Oszukali samych siebie.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?