Hidden Runaway
Pod koniec czerwca odbyła się premiera konwersji przygodówki Yesterday na urządzenia iOS przeprowadzona przez małe, francuskie studio Bulky Pix. Wiadomo także, że deweloper na zlecenie Pendulo Studios przygotowuje casualową wersję gry Runaway, która będzie nosiła nazwę Hidden Runaway i zostanie wydana na iPady w okolicach września. Będzie to oczywiście gra z gatunku hidden object bazująca na pierwszej części przygód Briana i Giny, ale stanowiąca coś w rodzaju spin-offu lub sequela. Dwójka bohaterów nie jest, co prawda w związku oraz pałają do siebie pewną nienawiścią, ale postarają się opowiedzieć historię pierwszej ich wspólnej przygody. Kilka przykładowych zrzutów ekranu można obejrzeć w galerii na naszej stronie.

Bulky Pix ma w planach konwersję także innych tytułów od Pendulo Studios, a wśród nich znalazła się przygodówka The Next Big Thing, która ukaże się na urządzeniach Apple pod oryginalnym tytułem Hollywood Monsters.


   

Komentarze


10 #1 Elum
dnia 22.08.2012 12:17
Jeśli The Next Big Thing ukaże się na iPada pod "oryginalnym" tytułem Hollywood Monsters, to jestem ciekawy co w takim układzie Pendulo planuje zrobić z ORYGINALNĄ Hollywood Monsters? Proponuję zmienić tytuł na Igor: Objective Uikokahonia. Pytanie - co wtedy zrobić z oryginalną grą pt. Igor: Objective Uikokahonia. Lol
292 #2 Przemo
dnia 22.08.2012 12:29
The Next Big Thing z tego co mi wiadomo, to mniej lub bardziej luźna kontynuacja HM. We Włoszech gra nawet wyszła pod tą nazwą... tyle, że z numerkiem "2" w tytule.

Jeżeli gra będzie spin-offem, albo czymś innym od wersji PC, to nie widzę powodów czemu mieliby dodawać "dwójkę" w nazwie i wprowadzać posiadaczy iPadów w błąd. Smile2

Ale to moje zdanie.
10 #3 Elum
dnia 22.08.2012 16:32
Nie do końca rozumiem o czym Ty do mnie piszesz, Przemo.

Jeśli gra nosi tytuł The Next Big Thing (tudzież Hollywood Monsters 2) to jej konwersja na iPada powinna nosić tytuł The Next Big Thing lub Hollywood Monsters 2.

Jeśli będzie czymś innym od wersji PC to niech ją nazwą np. Hidden Hollywood Monsters albo Hollywood Monsters vs. Mario: The Game. Wszystko mi jedno.

Ale niech nie nazywają jej Hollywood Monsters (tudzież Hollywood Monsters 1), bo to zupełnie inna gra jest przecież.
165 #4 Kami
dnia 22.08.2012 17:32
Ciekawe Elum, że wiesz lepiej od twórców jak gra ma się nazywać. Sweet
10 #5 Elum
dnia 22.08.2012 18:08
Jak rozumiem, Kami, nie miałabyś nic przeciwko temu, żeby np. konwersję Tajnych Akt 2: Puritas Cordis na iPada twórcy zatytułowali Tajne Akta: Tunguska? Albo odwrotnie. Cool
165 #6 Kami
dnia 23.08.2012 01:30
Nie, choć porównanie trochę nietrafione do tematu. Świat gier na iOS to zupełnie co innego niż gry na PC czy konsole. Tam wszystko rządzi się innymi zasadami.

Tytuł szczerze mówiąc mało mnie obchodzi. Widać uznali, że marka TNBT nie jest tak silna. Ja bym wolała aby te konwersje były dostępne za darmo dla ludzi, którzy posiadają wersję na PC, tak jak Sony przedstawiło podczas konferencji na gamescom, że ludzie kupujący gry na Vitę, od razu będą mieć dostęp do nich na konsoli, dedykowanym tablecie i smartfonie. To jest dopiero coś ciekawego. Smile2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?