Secret Files 3: The Archimedes Code (Tajne Akta)
Prace nad nowymi Tajnymi Aktami trwają pełną parą, a twórcy publikują, co jakiś czas kilka obrazków lub szczątki informacji na temat warstwy fabularnej. Na większe info zapewne będziemy musieli poczekać do targów gamescom w Niemczech, a póki co, zdradzono informację, że Nina Kalenkov w trakcie poszukiwań swojego ukochanego Maxa odwiedzi Florencję, Włochy za czasów renesansu oraz trafi nawet do pracowni słynnego Leonarda da Vinci.

Da Vinci to jeden z najpopularniejszych geniuszy na świecie, którego obrazy prezentowane są w najbardziej renomowanych galeriach, a jego badania rzuciły nowe światło w dziedzinie anatomii człowieka. Da Vinci znany był także jako osoba trafnie opisująca wizję przyszłości – nie tylko przewidział powstanie samochodu, ale także ponure wydarzenia, które będą miały miejsce. Czyżby ten wybitny człowiek natknął się w swoich badaniach na tajemnicę dotyczącą istnienia ludzkości?

Secret Files 3: The Archimedes Code trafi do sprzedaży 14 września 2012 roku i będzie dostępny na komputerach klasy PC, a także konsolach Nintendo Wii oraz NDS. Niedawno zaprezentowano trzy kolejne screenshoty, na których zobaczymy między innymi wspominaną wyżej pracownię artysty. Do obejrzenia poniżej oraz galerii gry.   

Komentarze


874 #1 DonTomasino
dnia 23.07.2012 20:32
Zaraz zaraz... Będzie podróż w czasie z udziałem Niny, czy tylko gracz będzie sterował postaciami z przeszłości?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?