Revolution Software (firma)
Jak donosi serwis Eurogamer, Dave Gibbons, współtwórca serii komiksów pt. Watchmen połączył siły z Charlesem Cecilem i jego firmą Revolution Software w celu opracowania nowej gry. Póki co konkretne informacje na temat przygodówki owiane są tajemnicą. Wiadomo natomiast, że Gibbons bierze udział w tworzeniu tego tytułu od podstaw. Brytyjski artysta odpowiada nie tylko za graficzną stronę produkcji, lecz ma również wpływ na fabułę. Co się tyczy scenariusza, przedstawiona w grze historia nie będzie związana z Francją ani z katakumbami.

To nie pierwsza kolaboracja Cecila i Gibbonsa. Wcześniej stworzyli bowiem przygodówkę Beneath a Steel Sky. Gibbons wniósł też swój wkład przy wydawaniu odświeżonych wersji pierwszych dwóch części cyklu Broken Sword. Prace nad nową produkcją obu panów ruszą pełną parą dopiero wtedy, kiedy ukończą inne projekty. Na chwilę obecną, Cecil zajmuje się grą, której tytuł zostanie ogłoszony w tym miesiącu. Prawdopodobnie chodzi o kolejną odsłonę perypetii George'a i Nico, ale na razie musimy czekać na oficjalne potwierdzenie bądź zaprzeczenie owym przypuszczeniom. Z kolei Gibbonsa pochłania teraz współpraca z Markiem Millarem przy komiksie The Secret Service.


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 16.07.2012 12:50
Czy to jest tak przygodówką, którą Revolutions ma ogłosić w tym miesiącu? Zobaczymy. Z jednej strony fajnie, a z drugiej trochę mniej, bo to oddala szansę na zapowiedź Broken Sworda 5. Smile2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?