W tym tygodniu
Wraz z końcem ubiegłego tygodnia zabił także ostatni dzwonek ogłaszając nadejście wakacji. Nie powinno więc dziwić, że końcówka czerwca zaobfitowała w kilka kuszących tytułów. Z naszego punktu widzenia najciekawszą pozycją okażę się polska premiera przygodówki Kapitan Morgane i Legenda Złotego Żółwia, która rozprowadzana jest w naszym kraju jedynie w formie cyfrowej za pośrednictwem sklepu muve.pl. Lokalizacji uległy jedynie napisy, a za całość musimy zapłacić 49,99 zł.

Jeżeli jednak język angielski nie stanowi dużej bariery, to na zachodnim rynku pojawiła się właśnie nowa gra przygodowa autorstwa studia Daedalic Entertainment. Mowa tu o produkcji Deponia, w której wcielimy się w postać Rufusa pragnącego wyrwać się z wysypiska śmieci, na jakim żyje i przedostania się do bardziej burżuazyjnych sfer. Deponia dostępna jest w tej chwili w wersji pudełkowej na terenie Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, ale niebawem trafi na The Adventure Shop w cenie 19,99 Euro. W tej chwili można składać zamówienia na pre-ordery.

Osoby lubiące dużą dawkę adrenaliny zapewne zainteresuje informacja o drugim epizodzie The Walking Dead prezentującym dalsze losy Lee Everetta oraz jego podopiecznej Clementine, którzy tym razem będą musieli skupić się na problemie znalezienia pożywienia. Starved for Help jest dostępny na PC oraz Mac i wchodzi on w skład całego sezonu możliwego do nabycia na stronie producenta. Ostatnimi tytułami są: wielokrotnie wspominany przez nas Hoodwink do kupienia w sklepie Origin za cenę 9.99£ oraz pierwsza część serii Broken Sword przeznaczona na systemy Android.


   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 02.07.2012 23:19
Trzeba przyznać, że The Walking Dead coraz bardziej mnie kusi... ech, dlaczego to muszą być akurat żywe trupy, a nie jakieś inne potwory. Pfft2
1431 #2 Toddziak
dnia 03.07.2012 00:18
Grałam w oba epizody i polecam. Ja sama za zombie nie przepadam, ale gra jest zacna Smart
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?