Secret Files 3: The Archimedes Code (Tajne Akta)
Producenci co pewien czas przypominają nam o swoich najnowszych projektach, zarówno tych mniej popularnych, jak i tych najbardziej oczekiwanych. W sieci pojawiły się nowe grafiki z dwóch niewątpliwie gorących kontynuacji - chodzi oczywiście o Tajne Akta 3 oraz Testament Sherlocka Holmesa. Według informacji podanych przez firmę Deep Silver, trzecia odsłona przygód Niny przeniesie nas w okolice miasteczka Urfa, a mianowicie do ruin Potbelly Hill znajdujących się w południowej Turcji. Wszystko wskazuje na to, że przebywa tam Max Gruber - towarzysz Niny, który niedawno miał stanąć z nią na ślubnym kobiercu. Mężczyzna prawdopodobnie prowadzi tam badania w raz ze swoim tureckim kolegą Emrem Derdoganem. Screenshoty z obu gier dostępne poniżej lub w naszych galeriach.

     Galeria: Tajne Akta 3
     Galeria: Testament Sherlocka Holmesa

Tajne Akta 3

Testament Sherlocka Holmesa

   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 04.07.2012 23:55
Kurcze, ten Sherlock to coraz ładniej wygląda. Smile2 Tajne Akta z resztą też brzydkie nie są, ale dwójka już była niczego sobie.

Oryginalne niemieckie TA już wyszły, nawet widziałam początek gameplay'a z niecierpliwości. xD To są te chwile, kiedy naprawdę żałuję, że nie znam niemieckiego. Pfft2 Przyjdzie mi jeszcze poczekać na wersję angielską.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?