Hoodwink
Na koniec czerwca bieżącego roku zapowiedziano premierę komediowej przygodówki point and click pt. Hoodwink. Pozycja ta ukaże się w wersji na komputery PC i będzie można ją nabyć drogą dystrybucji cyfrowej. Nad produkcją pracuje niezależna firma E-One Studio z siedzibą w Kuala Lumpur, w Malezji. Skomponowaniem ścieżki dźwiękowej do gry zajął się zaś Leon Willet, któremu zawdzięczamy muzykę do Dreamfall: The Longuest Journey.

Akcja przygodówki rozgrywa się w przyszłości, gdzie władzę nad światem sprawuje ostatnia wielka korporacja. Gracz wcieli się tutaj w postać wygadanego złodziejaszka Michaela Beezle, który poznaje kobietę swoich marzeń Francescę Jones. Niestety, w trakcie układania sobie życia z wybranką, młodzieniec wplątuje się w rządowe intrygi. Więcej szczegółów odnośnie Hoodwink znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji. Kolejne informacje powinny pojawić się już wkrótce na facebookowym profilu producenta, a także na wspomnianej wcześniej witrynie gry. Natomiast w naszej galerii możecie obejrzeć kilka zrzutów ekranu.


   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 20.06.2012 19:35
Wow, facet od Dreamalla Grin To będzie świetna muzyka!

Hm... graficznie przypomina Borderlands z tą mocną kreską obrysu.
29 #2 SpokoWap
dnia 20.06.2012 23:43
Mniam, kilka dni temu odpaliłem sobie płytkę z soundtrackiem do Dreamfall - świetne, aż mnie nabrała chęć do ponownego przejścia gry :)

Hoodwink wygląda...oryginalnie, ale przyjemnie. Tylko cyfrowa dystrybucja? Zatem pewnie nie doczekamy się polskiej wersji Sad
165 #3 Kami
dnia 21.06.2012 15:04
Pewnie nie, chyba że od razu wypuszczą z pl, tak jak Botanicula. Smile2 No albo, może ktoś przetłumaczy i puści też jako cyfrówkę jak w przypadku Morgany.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?