Botanicula
Botanicula to nietuzinkowa przygodówka, którą opracowało czeskie studio Amanita Design, odpowiedzialne za Machinarium i serię Samorost. Jeżeli nie mieliście jeszcze styczności z ową produkcją i chcielibyście ją przetestować przed ewentualnym zakupem, teraz nadarza się ku temu doskonała okazja. Deweloperzy udostępnili bowiem demo Botaniculi, w które można zagrać przez przeglądarkę na stronie projektu. Pełną wersję przygodówki w formie cyfrowej nabędziecie m.in. pod powyższym adresem oraz w sklepie internetowym GOG.com. Przy okazji przypominamy, iż dzięki firmie CD Projekt możecie zaopatrzyć się także w pudełkowe wydanie gry. Więcej na temat ostatniej produkcji od Amanity Design przeczytacie w naszej recenzji.


   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 20.06.2012 19:42
Bardzo lubię tego typu przeglądarkowe dema. Mam szybkie łącze, więc jest to dla mnie dużo wygodniejsze niż ściąganie, instalowanie, przechodzenie i odinstalowywanie.

W ogóle myślę, że takie granie on-line, jak umożliwia np. OnLive to przyszłość gier. Kiedy nie liczy się już nasz sprzęt, a tylko szybkość łącza.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?