Amnesia: A Machine for Pigs
Od pewnego czasu wiadomo, że studio thechineseroom pracuje nad grą Amnesia: A Machine for Pigs, będącą drugą częścią klimatycznego dreszczowca wydanego przez studio Frictional Games w 2010 roku. Producenci znani głównie z narracyjnej opowieści Dear Esther zaprezentowali pierwszy zwiastun owej produkcji, z którego wynika, że sam styl rozgrywki pozostanie niezmieniony. Gra zachowa swój ciężki, klaustrofobiczny klimat, chociaż tym razem będzie nam dane również wyjść na zewnątrz. Premiera pod koniec roku.   

Komentarze


1431 #1 Toddziak
dnia 15.06.2012 12:10
Miasto wygląda bardzo klimatycznie
292 #2 Przemo
dnia 16.06.2012 13:21
Amnesia jest jedną z lepszych gier w jakie grałem w ciągu ostatnich kilku lat i jednym z najlepszych horrorów. Nie miałem zbyt wielkich obaw na wieść, że sequel będą robić twórcy Dear Esther i po tym trailerze widać, iż gra będzie bardzo podobna do pierwowzoru.

Jednak na kwik świni po prostu parsknąłem śmiechem. Bardzo mnie ciekawi jak będzie wyglądał finalny produkt i nie omieszkam się zagrać. Smile2 Tym bardziej po słowach twórców:

"It's not a direct sequel, in terms of it doesn't follow on from the story of Amnesia. It doesn't involve the same characters," Dear Esther writer Dan Pinchbeck told me. Instead, Amnesia: A Machine for Pigs will be set in the same "alternate history and set in the same universe." In short, the game will look to scare your pants off.

AAMFP is a collaborative effort between Frictional Games and thechineseroom. Coming fall 2012.


Pozostaje czekać do końca roku. Smile2
165 #3 Kami
dnia 20.06.2012 19:55
O nie, druga część tej gry, w którą nigdy nie zagram, bo już wideo recenzje przyprawiają mnie o zawał serca. Lol

Grafika wygląda prawie identycznie. Ciekawe, czy potwory zamienią się w zmutowane świnie. Wink2 Przemo parskał na kwik, a ja na połączenie logotypu Amnesii z tymi esami-floresami, przez co wygląda jak coś z rewolucji przemysłowej. Nie za bardzo to do siebie pasuje.
292 #4 Przemo
dnia 21.06.2012 20:56
Amnesia i Silent Hill 2 to jak na razie dwa horrory, które zdołały mnie porządnie wystraszyć. No może jeszcze Clive Barker's: Undying. Smile2
165 #5 Kami
dnia 23.06.2012 02:53
To jeszcze większa anty reklama Amnesii dla mnie. xD Ja naprawdę nie rozumiem jak można chcieć się bać. Pfft2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?