Lilly Looking Through
Małe niezależne studio Geeta Games pracuje nad swoją pierwszą animowaną grą przygodową, a jak każdy wie, początki bywają trudne, więc producenci zwracają się o pomoc finansową do graczy – oczywiście za pośrednictwem Kickstartera. Planem docelowym jest stworzenie rysunkowej przygodówki o nazwie Lilly Looking Through na systemy PC, Mac oraz Linux i aby osiągnąć sukces potrzebne jest 18 tys. dolarów. Gdyby jednak udało się zebrać sumę dwa razy większą, produkcja zawitałaby także na iPady oraz inne tablety.

Wcielając się w tytułową dziewczynkę Lilly zwiedzimy szereg urokliwych krain wypełnionych magią oraz bajkowością. Bohaterka pragnie zmienić swoje życie na zawsze i chce to osiągnąć poprzez napisanie na nowo kart przeszłości, zmianę teraźniejszości oraz odkrycie pewnej ostatecznej tajemnicy. Na stronie producenta dostępne jest krótkie demo na wszystkie trzy systemy, zaś pełna wersja gry powinna trafić do sprzedaży w 2013 roku. Za wsparcie finansowe w kampanii przewidziane są różne nagrody. Dostępny jest także krótki zwiastun.


   

Komentarze


2057 #1 damciban
dnia 10.06.2012 07:31
Wygląda ciekawie i mam nadzieję, że uda się ją wydać.
165 #2 Kami
dnia 10.06.2012 16:00
20 dni do końca, a projektowi brak tylko 1K? Myślę, że spokojnie im się uda. Wink2

Lubię Kikstartera Grin Widać, że jest wiele przygodówkowiczów chcących wpierać gatunek.
29 #3 SpokoWap
dnia 10.06.2012 16:46
Uda się, tym bardziej, że w sumie chcą grosiaki w porównaniu do takich znanych twarzy jak Al Lowe etc. Wink2 A gra zapowiada się interesująco.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?