Beyond: Two Souls
Dzisiaj dokładnie o trzeciej w nocy w ramach targów E3 miała miejsca konferencja firmy SONY, która z pełnym rozmachem zaprezentowała szereg nowości, nad jakimi pracowała w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Jack Tretton – prezes korporacji w roli prowadzącego gali, w pierwszej kolejności „wywołał do tablicy” Davida Cage’a zarządzającego studiem Quantic Dream (Fahrenheit, Heavy Rain). Francuski deweloper gier od pewnego czasu wydaje swoje produkcje tylko i wyłącznie na konsolę PlayStation 3. Nic też dziwnego, że SONY chciało zacząć swój pokaz od porządnej fajerki – w tym roku okazała się nią gra o nazwie Beyond: Two Souls.

Na dużym ekranie zaprezentowano obszerny materiał filmowy prezentujący przesłuchanie pewnej kobiety przez oficera policji. Podobnie jak w przypadku Heavy Rain, od razu w oczy uderzyła niezwykła szczegółowość postaci oraz realistyczne ruchy. Owa dziewczyna nazywa się Jody Holmes, w którą wcieliła się aktorka Ellen Page (nominowana do Oscara za główną rolę w filmie Juno). Beyond ma poruszyć ważny temat jakim jest śmierć i życie. Główna bohaterka produkcji bowiem posiada nadprzyrodzone zdolności komunikowania się ze innym światem. To właśnie te umiejętności sprawiają, że Jody interesują się służby specjalne.

Na pierwszy rzut oka Beyond: Two Souls wygląda jak thriller psychologiczny oparty na nowej technologii Kara, którą to Quantic Dream prezentowało jakiś czas temu. W tej chwili nie wiadomo jakiego typu rozgrywki możemy się spodziewać, ale prawdopodobnie gra nie będzie się za wiele różniła technicznie od poprzedniej produkcji tego studia. Premiera ma nastąpić w 2013 roku, oczywiście tylko na konsolę PlayStation 3. Wszystkie materiały dostępne na E3 znajdziecie poniżej.

    • Beyond: Two Souls E3 First Look
    • Beyond: Two Souls E3 Trailer
    • Beyond: Two Souls E3 Galeria   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 05.06.2012 17:46
Te twarze! Grin Ach, te twarze

www.adventure-zone.info/fusion/images/photoalbum/album_522/beyond_two_souls_ps3_06.jpg

Cała gra zapowiada się świetnie, choć trochę śmieszy postać Jody wyglądającej jak Ellen Page, czyli jak początkowa wersja dziewczynki z The Last of Us. Smile2
Trochę za dużo tego zabijania Pfft2 Mam nadzieję, że to będzie jednak coś w stylu Heavy Rain.
Jak dla mnie najlepsza rzecz z konferencji Sony, będę gry wypatrywać.
165 #2 Kami
dnia 05.06.2012 21:34
Plakat z Beyond Two Souls. Yeah

bi.gazeta.pl/im/00/17/b5/z11867904X.jpg

Wygląda świetnie. To już prawdziwy interaktywny film. Smile2
292 #3 Przemo
dnia 05.06.2012 22:02
Na E3 opublikowano jeszcze dwa

www.adventure-zone.info/fusion/images/beyond_two_souls_plakat_02.jpg

www.adventure-zone.info/fusion/images/beyond_two_souls_plakat_03.jpg
165 #4 Kami
dnia 05.06.2012 22:20
Każdy inny, ale w końcu będziemy towarzyszyć głównej bohaterce przez 15 lat jej życia. Smile2 Ciekawe ile będzie trwać sama rozgrywka...
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?