David Slade Mysteries: Memories of the Past
Niezależni deweloperzy nie próżnują i ochoczo częstują graczy swoją twórczością. W owym gronie znajduje się chociażby studio Gear Worx Productions, które pracuje nad przygodówką point'n’click o nazwie Case Files: Death from Above. Źródłem inspiracji dla tej utrzymanej w stylu retro pozycji jest słynna seria Police Quest od firmy Sierra. Póki co nie podano dokładnej daty premiery gry, lecz nie powinniśmy spodziewać się jej wcześniej niż w przyszłym roku.

Jak obiecuje odpowiedzialne za ten tytuł studio, produkcja zaoferuje odbiorcom m.in. wiele lokacji do zbadania, możliwość napotkania różnorodnych postaci, a także w pełni udźwiękowione dialogi. Jeżeli chodzi o fabułę, w Case Files wcielimy się w postać detektywa Sama Masona, który rozpoczyna pracę w wydziale zabójstw. Już pierwszego dnia na nowym stanowisku, mężczyzna zostaje wysłany w teren, by przyjrzeć się miejscu popełnienia brutalnej zbrodni. Przeprowadzając skrupulatne śledztwo, detektyw wpadnie na trop seryjnego mordercy, stawi czoła nieoczekiwanemu obrotowi wydarzeń i przekona się, że przydzielona sprawa może uderzyć w jego życie prywatne.

Więcej szczegółów zostanie ujawnionych na stronie dewelopera w miarę postępów w pracach nad grą. Poniżej znajdziecie natomiast udostępniony zrzut ekranu.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?