Tex Murphy
Jak zapowiadano, tak też uczyniono. 15 maja w serwisie Kickstarter ruszyła kampania o nazwie „Project Fedora”, za którą kryje się najnowsza część przygód Texa Murphy’ego. Jego twórcy - Chris Jones oraz Aaron Conners stojący na czele firmy Big Finish Games obiecują, że jeżeli uda się tylko zebrać sumę 450 tys. dolarów, to otrzymamy kolejną porywającą produkcję z tym charyzmatycznym detektywem w roli głównej.

Project Fedora według opisu zamieszczonego na stronie Kickstarter przeniesie gracza po raz kolejny do post-apokaliptycznego San Francisco, gdzie przeżyje niezwykłą przygodę w klimacie filmów scence-fiction oraz noir. Gra bowiem na wzór ostatnich części zostanie zrealizowana w formie FMV z pełni trójwymiarowym światem oraz wciągającą historią. Jedną z głównych cech przygodówki będzie nieliniowość. Fabuła może się rozwijać na różne sposoby, w zależności od podjętych przez gracza decyzji. W razie problemów, dostępny będzie także system pomocy, który podpowie mniej doświadczonemu graczowi jak poruszyć akcję do przodu.

W tej chwili twórcy mają zagwarantowanych niemal 190 tys. dolarów, ale do końca zbiórki pozostało jeszcze 28 dni. Wpłacając 15 dolarów otrzymamy dostęp do gotowej wersji gry po jej premierze, a w przypadku wpłaty okrągłych 100 dolarów, pudełkową wersję kolekcjonerską oraz szereg bonusów. Kolejne szczegóły zostaną opublikowane przez twórców zapewne niebawem.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?