The Two Guys from Andromeda
W serwisie Kickstarter ruszała właśnie kolejna akcja zainicjowana tym razem przez Marka Crowe’a i Scotta Murphy’ego, znanych jako Dwóch gości z Andromedy. Obaj panowie zasilali dawno temu studio Sierra On-Line i stworzyli serię Space Quest. Teraz pragną powrócić na rynek z przygodówką o nazwie SpaceVenture. Czy im się uda? Zależy od tego, jak bardzo hojni okażą się fani.

Kampania potrwa 34 dni, a producenci liczą, że w tym czasie uda się zebrać sumę 500 000 dolarów. Oczywiście, za każdą wpłatę o odpowiedniej wysokości przewidziane są specjalne nagrody. Za 15$ otrzymamy między innymi grę w wersji cyfrowej, za 30$ ścieżkę dźwiękową do produkcji, za 60$ dostęp do szkiców i dziennika deweloperskiego, za 100$ fizyczną wersję gry w formie starych wydawnictw Sierry. To tylko niektóre z nagród, pełną listę prezentów znajdziecie na stronie projektu.

Crowe oraz Murphy chwalą się także, że w produkcje zaangażowali weteranów dubbingu w grach. Między innymi takie osobistości jak Gary Owens (narrator w Space Quest 4 i Space Quest 6), Rob Paulsen (Pinky i Mózg, Żółwie Ninja, Monkey Island), Robert Clotworthy (StarCraft 1 i 2, Star Wars: The Old Republic), Ellen McLain (GLaDOS z Portal 1 i 2), czy John Patrick Lowrie (Halo Reach, Half-Life 2).

SpaceVenture będzie kolejną kosmiczną podróżą, wypełnioną specyficznym humorem oraz licznymi odniesieniami do współczesnej pop-kultury. Gra pojawi się na PC, Mac, Linux, iPada oraz tablety z systemami Android.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?