Botanicula
Mamy dla Was kilka ciekawych informacji na temat najnowszej produkcji czeskiego studia Amanita Design. Najważniejszą z nich jest oczywiście premiera gry Botanicula na terenie naszego kraju. Jej dystrybutorem jest firma CD-Projekt, która zdecydowała się wydać przygodówkę w wersji pudełkowej w cenie 39,99 PLN. Botanicula jest produkcją familijną dla graczy powyżej siódmego roku życia.

Od dłuższego czasu w sieci trwa też akcja o nazwie The Humble Botanicula Debut, dzięki której każdy zainteresowany może nabyć najważniejsze gry przygodowe wydane przez Amanita Design za dowolnie wybraną przez siebie cenę. W paczce prócz Botaniculi otrzymujemy także Machinarium oraz Samorost 2 w wersjach na PC, Mac czy Linuxa, a także ścieżki dźwiękowe do tych gier. Niedawno czeskie studio wzbogaciło ten zestaw o interaktywną produkcję Osada, a także kilka bonusów w postaci map oraz książki ze szkicami do gry Botanicula, dodatków do filmu Kooky przedstawiających pracę zza kulis oraz dwa niezależne albumy muzyczne formacji Florex (twórcy OST do Machinarium) i DVA (twórcy ścieżki do Botaniculi). Osoby, które wcześniej brały udział w The Humble Botanicula Debut powinny posiadać te wszystkie dodatki na swoim koncie. Inni muszą decydować się szybko, gdyż akcja potrwa jeszcze tylko cztery dni.

Na zakończenie chcieliśmy poinformować, że na Adventure Zone dostępny jest już szczegółowy poradnik do gry Botanicula, w którym zawarte zostały także informacje na temat wszystkich czynności niezbędnych do wykonania w celu zdobycia kompletu 123 kart. Jeżeli lubicie wyciskać z gier wszystkie soki, to zapraszamy do odwiedzenia poniższego adresu.

    • Botanicula - poradnik do gry   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?