W tym tygodniu
Indie Adventure Pack

W sklepie Steam przygotowana została oferta dla fanów niezależnych gier przygodowych skupiająca w sobie pięć najlepszych tego typu produkcji. W Indie Adventure Pack znalazły się takie tytuły jak Gemini Rue, Jolly Rover, Lume, Machinarium oraz The Tiny Bang Story, których łączna cena to 9,99$. Gracze pragnący uzupełnić sobie kolekcję muszą się śpieszyć, gdyż oferta obowiązuje do 13 kwietnia.

The Walking Dead

Na blogu firmy Telltale Games prezentowane są co jakiś czas opisy kolejnych bohaterów, których spotkamy podczas przechodzenia najnowszej produkcji tego studia pt. The Walking Dead. W pierwszej kolejności poznaliśmy główne postaci dramatu: Lee Everetta oraz Clementine, a trzy dni później Glenna, Hershela i Lilly – dobrze znanych nam z komiksu Roberta Kirkmana.

Botanicula

Sklep gog.com rozbudowuje w dalszym ciągu swój nowo utworzony dział gier niezależnych i umieścił w ofercie pre-order gry Botanicula. Każdy kto nie ma ochoty czekać na premierę polskiej wersji tej przygodówki, którą planuje firma CD-Projekt, może zakupić Botaniculę w tym miejscu za cenę promocyjną 8,99$. Tradycyjnie, w ramach bonusu otrzyma także dostęp do szeregu dodatków, takich jak ścieżka dźwiękowa, szkice koncepcyjne, tapety na pulpit i inne. Premiera przygodówki 19 kwietnia. Dostępny jest także nowy zwiastun.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?