Legionowska Rozgrywka: Sportowy Detektyw
Warszawskie studio Nitreal Games odpowiedzialne za takie gry, jak Misja Bielany czy Mazowsze: Pogoń w Czasie pracowało od dłuższego czasu w tajemnicy nad kolejną produkcją. Adventure Zone dotarło do pierwszych informacji na temat owego projektu, który będzie nosić tytuł Legionowska Rozgrywka: Sportowy Detektyw.

Fabuła kręcić się będzie głównie wokół postaci. Głównym bohaterem jest Artur, z zawodu i zamiłowania sportowiec, a jego piękną towarzyszką zostaje policjantka Kamila. Ktoś urządza polowanie na kolegów Artura z branży i jeden po drugim tracą oni swoje uzdolnienia. Nasz sportowiec trafia zatem w sam środek intrygi i wspólnie z panią detektyw próbują rozwiązać tajemnicę stojącą za tymi przypadkami.

W dalszym ciągu nie wychodzimy poza granicę województwa, ale tym razem odwiedzimy Legionowo – pięćdziesięciotysięczne miasto położone 22 km na północ od stolicy. Już w pierwszym epizodzie obejrzymy Ratusz i Arenę Legionowo, później pojawimy się w różnych punktach miasta, a nawet dotrzemy do Centrum Szkolenia Policji.


Legionowską Rozgrywkę oparto na panoramach faktycznych lokacji, a występujące w niej postacie zaprezentowano w rysunkowym stylu. Natomiast podczas dialogów zastosowano zabieg znany nam chociażby z Alpha Polaris – sylwetki pojawią się na pierwszym planie (jednak w przeciwieństwie do przywołanego tytułu będą wyglądać identycznie jak te pozostające w tle), a wraz z rozwojem sytuacji będą przybierać różne miny i pozy, co ma oddać targające nimi emocje.

Jeżeli chodzi o zagadki, to będą one głównie związane z przedmiotami. Od razu uspokajając zatwardziałych przeciwników hidden object – zrezygnowano z takich poszukiwań.

Gra składać się będzie z czterech półgodzinnych epizodów, a premiera pierwszego z nich już niebawem. Wkrótce pojawią się pierwsze screenshoty. Twórcy zapowiadają też, że w najbliższej przyszłości ujawnią informacje na temat ścieżki dźwiękowej. Odwiedzajcie zatem Adventure Zone oraz stronę Nitreal Games w oczekiwaniu na najświeższe informacje.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?