Leisure Siut Larry (seria)
Kolejnym tuzem wirtualnej rozrywki, który pragnie skorzystać z pomocy fanów, jest Al Lowe, ojciec przygodowej serii o fajtłapowatym podrywaczu Larrym Lafferze. Twórca zamierza przywrócić do życia wykreowaną przez siebie postać w nowej wersji pierwszej części cyklu - Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards. O planach opracowania remake'u słyszeliśmy już w zeszłym roku, kiedy to dowiedzieliśmy się m.in. o wykupieniu marki przez Replay Games i nawiązaniu przez firmę współpracy z Alem Lowe. Teraz ich projekt powraca w ramach akcji organizowanej na stronie kickstarter.com. Warunkiem koniecznym do otrzymania funduszy na realizację gry jest zebranie pół miliona dolarów. Do końca akcji pozostało jeszcze 26 dni, zaś na chwilę obecną zgromadzono prawie 194 tysiące dolarów.

Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded to rocznicowa edycja pierwowzoru z 1987 r., szykowana w ramach celebracji 25-lecia serii. Co ciekawe, gra nie będzie pierwszą odnowioną wersją "jedynki" (poprzedni remake wydano w 1991 r.). Wznowienie przygotowywane przez Replay Games i Ala Lowe ma być w pełni zdubbingowane, a ponadto poszczyci się wysokiej rozdzielczości grafiką oraz interfejsem, który sprawdzi się również w ekranach dotykowych. Jeżeli powrót Larry'ego okaże się sukcesem, twórcy obiecują wskrzeszenie kolejnych odsłon cyklu. Być może przygotują również czwartą, nigdy dotąd nie wydaną część pt. Leisure Suit Larry 4: The Case Of The Missing Floppies.

Więcej szczegółów na temat projektu (w tym niespodzianek dla darczyńców) znajdziecie na stronie Kickstartera. Ponadto zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii i zapoznania się z garścią artworków. Natomiast poniżej możecie obejrzeć promujący całą akcję filmik.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?