Yesterday (Pendulo Studios)
Do cyfrowej dystrybucji trafiła dzisiaj kolejna przygodówka od Pendulo Studios. Hiszpański producent, znany dotychczas z komediowej serii Runaway oraz niemniej zabawnego The Next Big Thing, pragnie zaprezentować fanom teraz coś nieco innego. Yesterday to mroczny thriller utrzymany w rysunkowym stylu 2D, w którym gracz rozwiążę zagadkę tajemniczych morderstw.

W Nowym Jorku dochodzi do dziwnych zabójstw, a z zeznań policji można dowiedzieć się, że zamordowani bezdomni zostali spaleni żywcem. Tymczasem na dłoniach zupełnie przypadkowych ludzi pojawia się litera Y. Co ona może oznaczać i jaki ma to związek z poprzednimi zabójstwami? Zagadkę tę postara się rozwiązać gracz wcielając się trzech różnorodnych bohaterów. Po więcej informacji odsyłamy do naszej zapowiedzi opartej na dwóch pierwszych rozdziałach przygodówki.

Yesterday w cenie 29,99 Euro można nabywać za pośrednictwem sklepu internetowego Focus Home Interactive, międzynarodowego wydawcy, który w przyszłości zajmie się dystrybucją produkcji również w klasycznej (pudełkowej) formie. Z okazji premiery opublikowano także zwiastun przygodówki, dostępny pod tym adresem.


   

Komentarze


931 #1 jackowsky
dnia 23.03.2012 20:56
[...] od Pendulo Studios. Włoski producent, znany dotychczas z komediowej serii Runaway [...]

Myślałem, że oni są z Hiszpanii.
292 #2 Przemo
dnia 24.03.2012 00:00
Racja Up
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?