The Walking Dead
Zgodnie z zapowiedziami do sieci trafił dzisiaj film prezentujący pierwsze minuty rozgrywki przygodówki The Walking Dead opracowywanej przez firmę Telltale Games. Prócz klasycznych łamigłówek, graczy czeka także zabawa z Quick Time Event, czyli wciskaniem klawiszy w odpowiednim czasie. Można mieć nadzieję, że elementy te nie będą na tyle przytłaczające jak w przypadku Jurassic Park: The Game.

Materiał video przedstawia sam początek pierwszego epizodu, w którym oglądamy głównego bohatera zatrzymanego przez policjanta. W czasie jazdy dochodzi do wypadku, a po odzyskaniu przytomności wszędzie widać zniszczenia oraz ślady krwi. Bohater kilka sekund po wydostaniu się z radiowozu zmuszony jest ratować własne życie przed atakującymi go zombie. Trzynastominutowy gameplay znajdziecie pod tym adresem, ale jeżeli nie chcecie psuć sobie przyjemności z poznawania gry na własną rękę, to zachęcamy przynajmniej do obejrzenia najświeższego zwiastuna produkcji.

Dodatkowo, wśród wszystkich zamawiających grę przedpremierowo zostanie wylosowana jedna osoba, która będzie mogła zagrać rolę ocalałego w czwartym epizodzie The Walking Dead. Następnie osoba ta „umrze przerażającą śmiercią” i powróci na świat jako żywy trup. Dosyć ciekawe doznanie. Grę w wersjach na PC oraz Mac można zamawiać w firmowym sklepie Telltale za cenę 22.49$. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie producenta.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?