Anna
W tym tygodniu opublikowano w sieci trailer niezależnej przygodówki pt. Anna, będącej debiutem włoskiego studia Dreampainters. Zwiastun pozwala pozwala poczuć przedsmak panującego w grze klimatu, a także zapoznać się z fragmentami rozgrywki, które przywołują na myśl twórczość firmy Frictional Games (Amnesia oraz cykl Penumbra). Produkcja ukaże się wyłącznie na komputerach PC, zaś jej premiera powinna nastąpić w dniu 18 maja bieżącego roku.

Anna to opowieść z dreszczykiem, której akcja będzie rozgrywać się w okolicach starego tartaku, niedaleko Champoluc i Periasc, na terenie północno-zachodnich Włoch. Na razie nie ujawniono konkretnych informacji dotyczących fabuły, ale wiadomo, iż twórcy bazowali na lokalnym folklorze. W trakcie rozgrywki rozwiążemy różne zagadki, a także zetkniemy się z nawiedzającymi region istotami. Chociaż ukończenie tej przygodówki nie będzie wymagać wielu godzin, krótki czas zrekompensuje nam istnienie trzech zakończeń. Inne charakterystyczne cechy produkcji to zmienny stan umysłu naszego bohatera oraz oparta na autentycznych miejscach grafika.

Więcej szczegółów na temat projektu znajdziecie na oficjalnym blogu gry. Ponadto w naszej galerii możecie obejrzeć kilka zrzutów ekranu, a promujący Annę zwiastun w rozwinięciu newsa.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?