Quantic Dream (producent)
W dniach 5-9 marca odbyła się międzynarodowa impreza Game Developers Conference 2012, na której rozmaici producenci prezentowali nowości ze świata gier video. Jedną z głównych atrakcji był pokaz nowej technologii, jaką przygotowało studio Quantic Dream, twórców Fahrenheit oraz Heavy Rain. Chciałoby się rzec: „historia lubi się powtarzać”. Przed zapowiedzią Heavy Rain francuskie studio również chwaliło się nowym silnikiem graficznym, które pozwalało na realistyczne odwzorowanie mimiki ludzkiej twarzy. Czym chcą zaskoczyć tym razem?

Nieco ponad siedmiominutowy materiał video jest obrazem renderowanym przez konsolę PlayStation 3 w czasie rzeczywistym i prezentuje końcowy proces tworzenia kobiety androidu. Quantic Dream zwraca uwagę na doskonałe ruchy postaci oraz płynną, szczegółową grafikę. Zastrzega również, że przedstawiony efekt to jedynie 50% możliwości technologii, którą opracowuje od kilku miesięcy. Należy także zwrócić uwagę, iż Kara (tytuł filmu) nie jest zapowiedzią żadnej gry video, a jedynie specjalnym projektem stworzonym na potrzeby prezentacji. Film z polskimi napisami możecie oglądać dzięki ekipie tłumaczeniowej Kochatak Group. Łaknących informacji odsyłamy także do wypowiedzi Davida Cage'a, szefa studia Quantic Dream.


   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 16.03.2012 04:19
Film jest świetny, ale dobrze wiedzieć, że nie jest to zapowiedź gry, bo całość jest jednak dość patetyczna na końcu. Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?