The Journey Down
W 2010 r. światło dzienne ujrzała darmowa przygodówka Journey Down: Over The Edge, autorstwa Theodora Waerna. Gra przedstawiała losy dwójki zaprzyjaźnionych indywidualistów, których życie zostało mocno ubarwione i zarazem skomplikowane przez pewną tajemniczą kobietę. Powstała na silniku AGS produkcja zyskała bardzo dobre opinie wśród miłośników gatunku, a także doczekała się różnych nagród.

Zważywszy na taki sukces, ogłoszona w zeszłym roku informacja o tworzeniu ulepszonej, płatnej wersji gry nie stanowiła wielkiego zaskoczenia. Nad projektem pracuje niezależne szwedzkie studio SkyGoblin, której członkiem jest m.in. Theodor Waern. Premiera The Journey Down: Chapter One na PC i Mac powinna nastąpić wiosną bieżącego roku. Niewiele później produkcja ukaże się również na systemach iOS oraz Android, lecz na razie nie podano konkretnej daty. Jak wskazuje tytuł przygodówki, będziemy mieli do czynienia z pierwszym epizodem serii, na którą łącznie złożą się cztery odcinki.

W związku ze zbliżającą się premierą gry, studio SkyGoblin postanowiło podgrzać atmosferę udostępniając w tym tygodniu zwiastun promujący The Journey Down: Chapter One. Możecie go obejrzeć w rozwinięciu newsa.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?