Resonance
Studio Wadjet Eye Games, które zachowało się w pamięci graczy głównie dzięki bardzo dobrze przyjętej przygodówce Gemini Rue oraz niemniej udanej serii Blackwell, wyda dwa kolejne projekty. 29 lutego światło dzienne ujrzy gra Da New Guys – Day of the Jackass, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy Resonance.

W Da New Guys – Day of the Jackass wcielamy się w trzech zapaśników - gwiazdy amerykańskiego sportu jakim jest wrestling. Brain to największy awanturnik w historii, który ku zdziwieniu swoich przyjaciół – Simona oraz Defendera – zdobył pas mistrzowski. Kiedy Brain znika w dziwnych okolicznościach (wraz z pasem), to właśnie oni postanawiają go odnaleźć. Według informacji od wydawcy, czeka nas wiele ulicznych walk, pościgów samochodowych oraz obsesyjnych fanów utrudniających ratunek Braina. Nie brzmi to jak gra przygodowa, ale w rzeczywistości otrzymamy klasycznego point and clicka z wieloma łamigłówkami oraz szalonym humorem. Producentem gry jest Icebox Studios - na ich oficjalnej stronie znajdziecie wersję demo.

Rezonanse jest z kolei pierwszą komercyjną produkcją studia xii games. Przejmując kontrolę nad czwórką bohaterów weźmiemy udział w nierównym wyścigu, którego celem jest odnalezienie materiałów pewnego zmarłego fizyka. Ten bowiem dokonał wielkiego odkrycia, które (jeżeli trafi nieodpowiednie ręce) może wywołać tragiczne skutki. Bohaterowie staną w szranki z niebezpieczną organizacją, która aby zdobyć wiedzę o odkrytej nowej technologii nie cofnie się przed niczym. W grze wprowadzony zostanie tak zwany „długoterminowy i krótkoterminowy system pamięci”, co ma urozmaicić formę prowadzenia rozmów.

Na Adventure Zone obejrzycie galerie obu produkcji:

    • Da New Guys - Day of the Jackass - galeria
    • Resonance - galeria   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?