W tym tygodniu
Po długiej przerwie powracamy do cotygodniowych podsumowań, czyli zbioru mniej lub bardziej ważnych nowinek, o których dowiedzieliśmy się w przeciągu ostatnich siedmiu dni. Dzisiaj więcej miejsca zostało poświęcone kilku nowych projektom. Do tego lista zaktualizowanych galerii, trailer Captain Morgane oraz data premiery przygodówki J.U.L.I.A.Indie Game Music Bundle 2

Jeszcze przez trzy dni możecie brać udział w akcji Indie Game Music Bundle 2, w której za dowolnie zapłaconą kwotę otrzymacie ścieżki dźwiękowe z pięciu bestsellerwoych gier niezależnych. W zestawieniu znalazły się: Aquaria, Sword & Sworcery, To the Moon, Jamestown oraz Machinarium. Jeżeli zapłacicie więcej niż 10 dolarów otrzymacie dodatkowo soundtracki z dwunastu innych produkcji.

J.U.L.I.A

Lace Mamba Global podał informację, że J.U.L.I.A - gra przygodowa opracowana przez Cardboard Box Entertainment w stylu Myst, ale umiejscowiona w futurystycznym świecie, trafi na angielskie i irlandzkie półki 2 marca 2012 roku. Jednocześnie z początkiem tego miesiąca Lace Mamba Global weszło na niemiecki rynek dystrybutorów gier video i przygotowuje się do wydania zlokalizowanej wersji przygodówki FMV DarkStar.Cztery nowe przygodówki niezależne dostępne w sprzedaży

W ostatnich dniach do sprzedaży online trafiły cztery nowe produkcje typu indie. Corrosion: Cold Winter Waiting to powstający od ponad czterech lat horror oferujący graczowi poznanie historii pewnego podziemnego kompleksu ukrytego pod jednym z gospodarstw. Grę można nabyć w cenie 19,99$ na stronie producenta, a dla niezdecydowanych udostępniono także wersję trial (ok. 391 MB).

Midian Design z kolei ukończyło prace nad swoją kolejną przygodówką o nazwie Doc Apocalypse. Niejaki Higgins wynalazł właśnie maszynę do kontrolowania pogody, ale podczas pierwszego testu nie wszystko poszło zgodnie z planem. Zamiast oczekiwanego rezultatu, sprowadza on kataklizm na Ziemię w postaci bomb atomowych. Aby wszystko odkręcić, będzie zmuszony cofnąć się 8 miesięcy w przeszłość i ostrzec samego siebie przed apokalipsą. Przygodówka dostępna jest na stronie producenta w cenie 2,99 Euro.

Arthur to bohater gry Dark Secrets, który po pięcioletniej nieobecności powrócił do swojego rodzinnego domu na wieść o śmierci ojca. Chłopak odziedziczył także stary sklep z różnymi antykami o nieznanym pochodzeniu. Chłopiec nie wie, że już niedługo przeżyje wielką przygodę pełną mrocznych sekretów skrywanych przez ojca. Grę można kupić w cenie 19,99 dolarów za pośrednictwem serwisów Adventure Shop lub Gamers Gate. Na łamach serwisu IndieDB znajdziecie także demo gry.

Na temat Shadows on the Vatican - Act I: Greed mieliśmy okazję pisać już wielokrotnie. Pierwszy akt tej klasycznej przygodówki rozgrywający się w świecie intryg na tle religijnym dostępny jest już w sprzedaży na stronie Zodiak Store. Cena została ustalona na poziomie 7,49$. Shadows on the Vatican doczeka się jeszcze trzech epizodów.

The Tiny Bang Story HD i gry Telltale na iOS

W ubiegły czwartek do sprzedaży trafiła gra The Tiny Bang Story HD w wersji na iPada. Produkcję można nabyć w cenie 2,99$ w sieci AppStore. Urządzeniami przenośnymi bardzo interesuje się także studio Telltale Games, które ukończyło ostatnio konwersję Law & Order: Legacies, a pierwszy epizod tej gry można pobrać przez jakiś czas za darmo. Podobnie sprawa ma się z pierwszą częścią Back to the Future: The Game.

Galerie

    • Adam's Venture 3: Revelations (6 nowych obrazków)

    • Captain Morgane and the Golden Turtle (5 nowych obrazków)

    • Cognition: An Erica Reed Thriller (10 nowych szkiców)

    • Face Noir: The Cat with the Jade Eyes (8 nowych obrazków)

    • J.U.L.I.A (11 nowych obrazków)


Filmy

    Captain Morgane and the Golden Turtle - Trailer 2012   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?