The Dark Eye: Chains of Satinav
Po dosyć udanej premierze Deponii niemieckie studio Daedalic Entertainemnt pragnie zaprezentować swoją następną produkcję – osadzoną w świecie fantasty grę The Dark Eye: Chains of Santinav. Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun prezentujący kunszt malowniczych lokacji oraz mechanizmy rozgrywki.

Seria The Dark Eye zadebiutowała u naszych zachodnich sąsiadów w formie papierowej gry RPG. Już 23 marca do sklepów trafi przygodówka point and click oparta na tym tytule. Fabuły przenosi nas do fantastycznego świata Aventurii, w której to krainy Andergast i Nostria prowadzą miedzy sobą wojnę. Kiedy pojawia się szansa na zawarcie pokoju, Andergast nawiedza plaga agresywnych kruków, atakujących nawet miejscową ludność. Król w końcu postanawia zatrudnić łapaczy ptaków, wśród których jest nastoletni Geron – utożsamiany z ciągłym nieszczęściem. Niespodziewanie bohater natrafi na trop dużego spisu i będzie świadkiem wielu przygód, które zaprowadzą go nawet do granic Aventurii oraz poza nie.

Na oficjalnej stronie gry dostępny jest już pierwszy zwiastun produkcji obrazujący niektóre urodziwe lokacje, naszkicowane przez twórców równie cudownego The Whispered World.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?