The Ballads of Reemus: When the Bed Bites
27 stycznia tego roku do sprzedaży trafi przygodówka The Ballads of Reemus: When the Bed Bites, autorstwa studia ClickShake Games. Tytuł ten można nabyć na oficjalnej stronie producenta zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej (limitowana edycja kolekcjonerska, w skład której wchodzą m.in. t-shirt oraz soundtrack). Jednakże osoby pragnące jak najszybciej zapoznać się z grą powinny się pospieszyć. Otóż zamawiając ją już teraz, zagrają jeszcze przed premierą, bo 13 stycznia.

Produkcja ta powstała w oparciu o darmową serię The Several Journeys of Reemus i jest pierwszą komercyjną przygodówką od ClickShake Games. Jej akcja rozgrywa się w królestwie Fredricus, gdzie śpiew stanowi najlepszy sposób na zdobycie rozgłosu. Główny bohater gry to mężczyzna o imieniu Reemus, który żyje w cieniu swojego brata - słynnego pogromcy smoków Raymusa. Kiedy dzięki udanej walce z muchą udaje mu się wreszcie osiągnąć sukces, ludzie są zbyt rozproszeni, aby wysłuchać pieśń opiewającą jego czyny. Reemus i jego zwierzęcy towarzysz Liam muszą więc przywrócić porządek we Fredricus.

Z okazji zbliżającej się premiery gry opublikowano zwiastun, który możecie obejrzeć w rozwinięciu newsa. Natomiast w naszej galerii znajdziecie kilka zrzutów ekranu z The Ballads of Reemus.   

Komentarze


1004 #1 twig
dnia 11.01.2012 23:19
Przygodówki mają wreszcie swojego Wiedźmina Pfft
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?